Пошук
  • Володимир Гасич

Як я робив ПКТ після свого літнього курсу

Про моє ПКТ

І так. Після двох місячного курсу 40 мг Оксанролон в день +5 од ГР в день

+( Тироксин на місяць часу )

Я почав робити пкт

Пкт складалось з двох частин :

Вихід з курсу на 100 мг тест пропу раз в 3 дні + 2500 Гонади раз в 3 дні .

Ціль такого виходу - збільшити кількість рецепторів до ЛГ ( за рахунок Гонади ) + згадати що таке екзогенний тестостерон )

Тренування в цей період приносили максимальне задоволення , все таки тестостерон як ніщо з АС позитивно впливає на настрій , задоволення від процесу тренувань , почуття щастя в цілому )

Далі на пкт в мене кломед. 20 днів по 100 мг в день +20 днів днів по 1 табі на ніч. Аналізи здавав на 17-й день прийому Кломеду. Тест вже в нормах . На таке і розраховував. Причому на одну одиницю ЛГ яйця виробляють зараз більше тестостерону ніж до курсу . Тобто чутливість яєць до Лг , ну як мінімум не стала гірше )

Стартова вага була 98 кг, зараз вже на свому тестостероні 96 кг. М'язів стало більше , жиру менше. Так як гормональна яма пройдена якогось глибшого відкату не планується . Але побачим )

Ось так і робиться рекомпозиція тіла на невеликих дозах і з мінімальним гемором. Сумарно аж 2 дні на пкт був унилий настрій. Це мінімум за всі мої ПКТ)

Мінімальний відпочинок в мене буде 3 місяці після закінчення пкт ( тривалість відпочинку рівна або більше тривалості курсу )

Скоріше за все почну щось заряджати перед літом , але ще побачим ;)


87 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Працюйте над своїм фундаментом . Без нього - стероїди не зроблять вас краще

Лежу і думаю . З чим в мене асоціюються стероїди З казкою Попелюшка ( Золушка ) Де Попелюшці дали карету і гарний одяг щоб вона цепанула свого принца , але і попередили що це все перетвориться на мотл